Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#tulipan

Posts tagged as #tulipan on Instagram

167.693 Posts

Przyłączam się do dzisiejszego wyzwania, bo bardzo lubię fotografować kwiaty. 🌹🌷🌺🌻🌸🌼 Zdjęcie tulipanów z ogródka mamy ♥️. Kropelki deszczu jeszcze widoczne na płatkach ☺️. . . . #wyzwaniekfs4 #kfs #kobiecafotoszkoła #kwiaty #tulipan #tulipany #tulipany🌷 #ogródek #ogrodek #kwiaty #kwiat #krople #kropledeszczu #dziewczynykfs #strzępiastetulipany #tulips🌷 #działka #mamasgarden #raindropsonpetals
Mini Topitos. -Arríesgate a usar colores diferentes. Vive feliz, vive a colores. . . . #tulipan #newimagen #accesorios#fashion
SUPER PRECIO DE OPORTUNIDAD apartamento de 56mts2 ubicado en el Conj. Resd. El Tulipan, San Diego. Consta de 2 habitaciones, 1 baño con pareduch, linda cocina empotrada con tope de granito, desayunador, sala, area de lavanderia, pisos de ceramica, ventanas panoramicas y 1 puesto de estacionamiento. El conjunto cuenta con gas directo y Pozo de Agua. El apartamento se encuentra ubicado en piso medio. Queda equipado con bomba y tanque de agua. Es cerrado con vigilancia privada, hermosas caminerias, parque infantil, muy cercano a supermercados, panaderias, colegios, farmacia, transporte publico, centros comerciales, entre otros comercios. Oportunidad de Inversion!!! Listo para la firma. Llame ya!!! Tlf. 0426-5462971 / 0412-2374820 / 0416-7348979 / 0241-8587420 ( OCH ) Ref 11.800  #inmueblesenventa #ventadeinmuebles #asesorialegal #asesoriainmobiliaria #realtor #realstate #asesorinmobiliario #bienesraices #carabobo #valencia #sandiegovalencia #tulipan #naguanagua #venezolanoseneuropa #venezolanosenelexterior #venezolanosenelmundo #venezolanosenmiami #venezolanosenchile #venezolanosenargentina #venezolanosencolombia #venezolanosenecuador #venezolanosenestadosunidos #venezolanosenespaña #venezolanosenitalia
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
Nå er det løktid! 👏👏🌷🌷🌷🌷🌷 Det er bare å putte løk i potter og kar, i staudebedet og plenen, eller hvor du enn måtte like å glede deg over vårens fargeprakt. Vi har også mange rådyr sikre 🦌 løker, og vi har insekt vennlige🦋🐝🐞løker. Velkommen ut til herlige Torsnes i høstprakt ❤️ #lundshagesenter #krukker #høstplanter #høstløk #blomster #blomsterprakt #hageglede #hagelivoguterom #hageliv #høstblomster #krukkeplanter #løkblomster #plantvårennå #plantetid #fritelaria #allium #narcisser #tulipan #fredrikstad
Me encontré con esta flor. Un tulipán rojo.  Encontré la inspiración para hacer una prueba... con algo tan bonito, no es difícil. . . . #lasfloresdeanamar🌸🌺 #paravivirbonito🌸🌺 #misfloresconmigo🌸🌺 #styling #decoracion #flores #tulipan #rojo #florero #inspiracion #alegratuvidaconflores #deaquisoy #dilobonito #diloconflores
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
NIVEA URBAN SKIN DETOX  NIVEA 1 MINUTE URBAN DETOX maskë me formulë antimikrobike e pasuruar me ekstrakt kaolini dhe magnolia, siguron një pastrim të butë por shumë efektiv të lëkurës thellë në poret në vetëm një minutë. Kaolina në maskë largon sebumin e tepërt nga lëkura dhe është produkti ideal i pastrimit. Kjo i jep lëkurës një shkëlqim të bukur dhe të shëndetshëm pas përdorimit.  NIVEA URBAN SKIN DEFENSE DETOX +48H Hydration Boost Day është krijuar posaçërisht për lëkurën e mbingarkuar të shkaktuar nga një stil jetese i ngjeshur dhe i shpejtë. Kjo krem ditore ofron 48 orë hidratim dhe përmban antioksidantë natyralë të efektshëm. Ekstrakti organik çaj jeshil, acidi Hialuronik dhe SPF 20 mbrojnë lëkurën kundër ndikimeve të jashtme dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.  NIVEA URBAN SKIN DETOX NIGHT GEL me provitamin B5, acidin Hialuronik dhe antioksidantë siç janë ekstrakti organik i çajit jeshil dhe alfa-glukosylrutina forcojnë lëkurën gjatë natës, ndërsa vlera e pH-fiziologjike e lëkurës rikthen ekuilibrin natyral të lëkurës dhe rigjeneron atë. Kremi ka një efekt detoks dhe hidraton lëkurën për 48 orë. Rezultati: një lëkurë e freskët dhe e shëndetshme në mëngjes!  #detox #care #tulipan
Nå er det på tide og sette løken i jorda! :) vår trivelige kunde Unn Opdahl kom innom i dag og kjøpte sin favoritt Darwin Hybrid som er en av de sterkeste hun vet av 👌🌼 Vi har tilbud nå, 3 for 2 på alle poser løk og vår løk er Økologisk og Bie vennlig 🐝🐝🌻#løk#planting#høst#Darwinhybrid#tulipan#mestergronnmoldestorsenter#lokalhandel#handkelokalt#økologisk#Bievennlig
vzala jsem knížku za tulipány #books#knizky#tulips#everywhere#tulipan#kamsepodivas#darek#posta#post#gift#beautiful#surprise#krasne#prekvapeni#patchwork#coffee#latteart#thankyou#dekuji #neposednefejetony
Idag har jeg lagt årets første blomsterløg. Det blev til mere en 200 blandede tulipaner, perlehyacinter, krokus, prydløg og vibeæg. De fleste har jeg været så heldig at vinde fra @nelsongarden de er fra deres nye 'Lovely match' serie . Jeg har valgt at lægge dem tæt, for at få en rigtig wauw-oplevelse til foråret. Det er alligevel sjældent jeg har næsten 200 tulipaner der matcher på én gang 😍. Når det gælder blomsterløg er kaos en dyd - når de lægges. Derfor har jeg simpelthen kastet løgene tilfældigt indenfor et område jeg på forhånd havde afmærket. Derefter er de plantet hvor de landede.  Det giver et mere naturligt indtryk end hvis de plantes i rækker.  Nu må det godt blive forår 🌱 #tulipan #blomsterløg #efterårshaven #tulips
NEW 💚 NIVEA PURE DETOX MICELLAR SHAMPOO  Keni shqetësime për larjen e flokëve tuaj çdo ditë? Këto shqetësime kanë mbaruar! Shamponi i ri NIVEA Detox Micellar në mënyrë efektive dhe të butë pastron dhe kujdeset për flokët dhe kokën tuaj. Në mënyrë efektive largon papastërtit, ripërtërin flokët dhe rivendos ekuilibrin natyral të flokëve dhe lëkurës! Shampoo Nivea Pure Detox Micellar me çaj jeshil organik.  #detox #nivea #tulipan #micellar
Zrobiło się deszczowo! Pora na kawę i tęczowego tulipana 🌈🌷 🌈🌷🌈🌷🌈🌷🌈🌷🌈 . #piekarniagrygier
Tatuajes para @javier_hz3 Hechos en Black Wolf Ink, mil gracias amigo! Siempre es un gustazo verte! Citas disponibles!!!! #ink #inkday #black #tattoo #tattooboy #tulipan #color
Jestem zawodową morderczynią kwiatków, więc na kolejny dzień #wyzwaniekfs4 u @kobiecafotoszkola ratowałam się sztucznymi habaziami, które odkopałam z dna szuflady, oraz jakimś dziwnym sukulentem od matki, który ciągle wypuszcza nowe, cuchnące kwiatki 😂😂😂 Może wiecie, co to za gatunek? 🤔 . #kobiecafotoszkoła #dziewczynykfs #kwiaty #kwiatki #flowers #sukulent #kaktusy #tulipan #sztucznekwiaty #photosession #rośliny #nieumiemwkwiatki #lifestyle #trainphotographics #amatourphotography #xiaomi #mimax #mobilephotograph @xiaomi.global @xiaomi.polska
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial
thafioreoficial

Loading