Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#tepelenë

Posts tagged as #tepelenë on Instagram

960 Posts

Mirmëngjesi☀️☀️ 👉Nuk keni gjetur ende kremin tuaj ideal hidratues? WOW epo tek ne do të gjeni 🙈 kremin me ekstrakt vaji ulliri që hidraton në mënyrë të shkëlqyer fytyrën tuaj. Ushqen,rigjeneron dhe zbut lëkurën.💁‍♀️ Parandalon plakjen.🥰 Përmban Vitaminë E dhe Panthenol!!😍 Kremin e gjeni në ofertë NGA 1500 lekë VETËM 1000 lekë!! 🤩 Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
🥰 Mirmëngjesi 👉TEK NE OFERTAT E PARFUMEVE NUK KANË FUND!!! Të gjithë aromat fantastike për femra dhe meshkuj vazhdojnë endeee me ulje !! 50 ml ▶️ 4OO LEKË🔥 😍Nxitoni të përfitoniiii!!! Ju mirëpresim! Transport në gjithë Shqipërinë🚘📬 #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Mirë se erdhët në botën e pastrimit në #deepcleaningalbania🇦🇱 Jo vetëm që do të trajtojmë #makinËn tuaj në mënyrat më të mira të mundshme , por do ta kthejmë atë në një ambjent të pastër 100% dhe të sigurtë që ju të shijoni udhëtimet e juaja. #pastrime #gjenerale #tiranë #albania #kompanipastrimi #produkteprofesionale #produktepastrimi #produktelavazhi #produktetapetash 🏢📲0676010112📲🏢 🌍 Www.wieberr.com🌍 #wieberr 📧 info@deepcleaningalbania.com📧 🌍www.deepcleaningalbania.com🌍 #shkodër #durrës #vlorë #elbasan #gjirokastër #korçë #kukës #kavajë #krujë #laç #lezhë #dibër #pogradec #berat #tropojë #tepelenë
Tepelene, Albania 🇦🇱 . . . #tepelenë #albania #mountain #river #landscape #summer #hothothot #relax #travel #instagood
OFERTAA BOMBASTIKEE💣 Vaj nxirës për plazh 😍 Ju dhuron një ngjyrë çokollate që do e dashuroniii😍 Përmban gjalp kakaoje dhe Vitaminë E 😍 👉E PËRFITONI NGA 1200 lekë VETËM 750 LEKË NËSE BLINI DHE NJË PARFUM 30ml/50ml ❗️ @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
Shower gel me trëndafil dhe vanilje 😍 I jep lëkurës tuaj butësi ,e pastron ,nuk e lë lëkurën të thatë dhe lë një aromë të lehtë dhe të ëmbël në lëkurë dhe kushton vetëm 300 Lekë 😍 Ofertë së bashku me kremin e trupit vetëm 500 lekë 😍 Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine #lac
Mirmëngjesi😍 Aroma ambjenti të shumëllojshme 😍i gjeni tek ne me çmime fantastikeee!!! Vetëm 400 lekë 💥 Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
Gjithmonë qëndronte e heshtur pranë dritares kur binte muzgu i përhimtë.Tërbohesha nga aroma që i përkëdhelte flokët dhe supet e saj. Trëndafili bullgar i parezistueshëm kërcente tango me zambakun, e ndërsa mandarina dhe jasmina mezi prisnin të vinte momenti i tyre për të performuar... E kështu unë qëndroja me orë të tëra me hundën e zhytur në lëkurën e saj të mëndafshtë. Kurrë nuk ma tha çfarë parfumi përdorte... 😍Ndërsa për ju mendojmë ne!! W154, parfum për femra që emocionon këdo që ju qëndron pranë🤩 😋Ende se keni provuar❓❓ Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
Selfie with a view. 🌿#holiday #tepelenë #picoftheday #blondie #beautifulplace
Uno dei posti più belli in assoluto. #holiday #tepelenë #picoftheday #colours #wonderful #innamorata
😍Kremra hidratues për trupin dhe duart me aroma të mrekullueshme💥 👉Hidratojnë dhe zbusin lëkurën. 👉Përmbajnë Vitaminë E dhe Pro-Vit B5 . 🤩Nëse e kombinoni me një Shower gel ose nëse blini dy kremra i përfitoni vetëm 5OO lekë!! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
Aromat e makinës tek ne janë mrekulliiiii 😍 Për vetëm 300 lekë!! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster
Ndodhem në një labirint të pallogaritshëm... Jam në ëndërr??? E ndjej prekjen e duarve të tij rreth meje, po ndez drita zjarri ... Ohh, melhem shëruese për trupin e shpirtit tim, aroma e tij ... Aroma ime e preferuar: vetiveri me vështrim kristali më mpinë shqisat dhe lëkura më elektrizon . Mos më zgjo, dua ta përjetoj për shumë gjatë këtë ndjesi. 👉 M181 për meshkuj është fantastike për stinën e verës!!! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Whitening&Anti -Spot •Anti Wrikle cream 👩🏻 Kremi është fantastik në reduktimin e njollave të lëkurës dhe rrudhave, i pasur me ekstrakte të : 👉Japanese Sakura Flowers e cila vepron si një antioksidant i fuqishëm, anti-inflamator që ndihmon në zbutjen e lëkurës së irrituar , rrit sintezën e kolagjenit dhe është perfekte për të siguruar një ngjyrë të njëtrajtshme të lëkurës si dhe për ta zbardhur atë. 👉 Peptidet ,rigjenerojnë dhe ushqejnë lëkurën . 👉Gjalpi Shea : një ndër ushqyesit më të mirë për fytyrën , hidraton lëkurën dhe i fal asaj shkëlqim! 👉Kremi eshtë i pasur dhe me antioksidantë te fuqishëm dhe acide yndyrore të cilat arrijnë të eleminojnë toksinat prej lëkurës . Me spf 15, duke e shtuar një arsye më shumë për tu bërë hidratanti juaj ideal!!😍 Me ofertë nga 1800 lekë vetëm 1200 lekë !! @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Si thoni ju? 🙈 #pureperfume #addicted Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Një 💣 e vërtetë !!! Parfumi me cilësinë dhe çmimin më të mirë në treg!!! 👉W191 duhet provuar 😌 Vetëm 400 lekë me ofertë !! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Një paradoks! Ajo më deshi në çdo gjendje timen, të mërzitur, të plogësht, të zhveshur, të vrarë . Më lëshohej në krahë si një foshnje ... Më thoshte të dua dhe më vriste me shikim ... Ishte e jashtëzakonshme . Por, unë e dëbova atë. Dhe tani, tani kuptoj që akordet e bozhurës, zambakut,ananasit,myshkut më mungojnë. Tani kuptoj që paskam qenë i plotë dhe jam ndjerë bosh . Tani jam bosh, dhe pres të vijë një dashuri të më plotësojë siç bënte ajo.Është e mundur vallë? W08 për femra e gjeni në @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Mirmëngjes☀️ @realestategroup.al #beautifulalbania🇦🇱 #tepelenë #ujiftohtetepelene #vizitalbania
BAR RESTORANT HOTEL MARSIL - TEPELENË - BAR - RESTORANT - HOTEL - GATIME TRADICIONALE TË ZONËS - PARKING I GARANTUAR Ndodhet në qytetin e Tepelenës është një biznes me cilësi te larta në gatim dhe në shërbim. Në ambjentet tona do të gjeni një hotel me çmime të arsyeshëm. Gjithashtu mund të shijoni dhe gatimet e zonës tradicionale. JU MIRËPRESIM ! Tel: 068 46 46 007 / 069 20 61 270 #bar #resturant #hotel #marsil #tepelenË
Të gjitha parfumet sot janë me ofertë dhe kushtojnë 30 ml 500 lekë dhe 50 ml 800 lekë !!! 😍😍Vlen dhe për porosi online !! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
MASKA MË E RE TEK NE 🥥përmban super përbërës : •Gjalpi shea që është i pasur me vitaminë E dhe provitaminë A e bën ushqyesin perfekt të fytyrës ,është një zgjedhje ideale për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurave , ka aftësi të nxisë prodhimin e kolagjenit, eleminon skuqjet e fytyrës, redukton aknet si dhe rigjeneron lëkurën. •Vaj kudre orizi-i pasur me antioksidantë, minerale, vitamina E dhe përbërës të tjerë aktivë që e bëjnë atë një aleat të fuqishëm për fytyrën. •Vitaminë E -Është antioksidues i fortë që i përshtatet çdo tipi lëkure dhe është e shkëlqyeshme në luftën kundër plakjes. •Panthenoli -rrit kapacitetin mbajtjen e lagështisë së lëkurës dhe forcon funksionin e tij natyror pengues. Mbështet rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe kështu kontribuon në rigjenerimin. •Vaji i kokosit -është një ushqyes i shkëlqyer për lëkurën e thatë. Ai ndihmon në reduktimin e infeksioneve dhe problemet me lëkurën si akne, psoriasis dhe ekzemë. I jep butësi lëkurës dhe largon shenjat apo skuqjet. Për lëkura normale dhe të thata . Në një çmim promocional vetëm 1000 lekë 😍. @jeanpierrealbania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë

Loading