Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#prishtina

Posts tagged as #prishtina on Instagram

729.280 Posts

O Gopt 🤣🤣 #prishtina #peja #macedonia #ghetto #shpknazi #ogot
🤣🤣🤣 follow @pasha.gopt . . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans #o_ismut #hajgare_tpleqve
A mendon që i'a vlen të sjellësh fëmijë në këtë botë mizore? A i'a vlenë të rrezikohet në atë masë që dështimi i rritjes së atij fëmije mund të sjellë vuajtje për të dhe për botën? Apo Señora Dolor thjeshtë ka kuptim jo të duhur mbi jetën?
Day 700: Mos harro, ai që folë t'vertetën haptazi, nuk është se nuk ka çfarë të humbasë, por se atë që e pati e humbi, ndërsa e vërteta është krejt çka ka në duar.
- Poq kamerë  vetëm 29.99€ Porosit ne viber +38349532166 KAMERË 360* - ALARM dhe NDRIQUES elektrik (3 në 1) Monitoroni shtëpinë, zyren, lokalin, kafenen, apo fermen tuaj nga telefoni kur jeni larg tyre , dhe parandaloni vjedhjet apo parregullsitë e ngjajshne në këto objekte.  Monitorim me 360* (shkallë)  Aplikacioni është i disponueshen ne iOS dhe Android dhe eshte mjaft i lehtë për t'u instaluar.  Porosit në mesazhe ose dhe Viber +38349532166📲 Paguaj vetëm pasi të pranoni porosinë.✔️ • • • • #albania #prishtina #kosova #tirana #tiranapost #shqiperi #autoshop.pr #peja #mitrovicacity
🤣🤣🤣 follow @o_ismut . . . #prishtina, #kosova, #podujeva, #butrintimeri , #gjikoteam, #bern, #switzerland , #mairiunven , #albanian, #luanator ,#bern, #paris, #albaniangirl , #samantator, #gjakova , #prizren, #shqiperia,#dafinators , #majkteam, #ledrizlla , #dasma, #zinizin , #butriors , #albanian, #mozzikfans,#kidator, #luanator, #mozzikfans #o_ismut #hajgare_tpleqve
@albi.kmn @elisaprishtina 💑😍🇦🇱🔥🔥 #albania#kosovo#albanian#spotted#shqiponja#shqiptart#insta#illyria#illyrian#albanianboy#albaniangirl#prishtina#gjilan#prizren#pej#gjakova#gostivar#ferizaj#deqan#kumanov#kamenic#skenderaj#posts#followforpost#shqiperia#shoutout
» Jᥲm dᥱhᥙr sᥲᥒtᥱ mᥱ Rᥲkι. .🥃 Song bч: @dorisa_pacolli - #merαkı #soon ! | Mαke up & Hαır bч: @studioodiva - the best ın Prıshtınë.❤️
@almirmamuti 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 ☆ @komentepike ☆ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova#fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt#fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt#saranda #himara #kruje #kuks #tetovo
NËSE MENDONI SE U ARDH KOHA PER NDRYSHIM TE FLOKUT PER NJE PAMJE FRESH. EJANI NË STUDIOKIKI JENI TE MIRESEARDHUN. @errdallpirqi  #hair #color #colormaster #ombre #ombrehair #ombrebalayage  #vushtrri #mitrovica #prishtina #ferizaj
NËSE MENDONI SE U ARDH KOHA PER NDRYSHIM TE FLOKUT PER NJE PAMJE FRESH. EJANI NË STUDIOKIKI JENI TE MIRESEARDHUN. @errdallpirqi  #hair #color #colormaster #ombre #ombrehair #ombrebalayage  #vushtrri #mitrovica #prishtina #ferizaj
Credit to from from @vespaworld46 (@get_regrann) - PART 2 Follow———>>>@vespaworld46 @vespaworld46

Loading