Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#fier

Posts tagged as #fier on Instagram

218.336 Posts

Доброе утро! ⠀ Синоптики обещают сегодня ясную погоду и +26 градусов 🌞 Ночью +17 градусов, без осадков 🌙 ⠀ Удачного всем дня и отличного настроения! 🙌. #казахстан #алмата #алматы #чп #пожар #kz #kazahstan #almaata #almaty #fier #hiro #герои #люди #людикз #людиказахстана #людиказахстан #дтп #дтпказахстан #дтпкз #dtp #dtpkz #dtpkazahstan #спорт #спорткз #sport #sportkz #pogoda #pogodakz #погодакз
#ミルクティーオリーブ #動くヘアカタ . . 最近はグレージュにイルミナカラーのスターダストMIXが綺麗♪ . . 今週も宜しくお願いします。 . . Fier_脇坂彰浩 @akihirowakisaka . . . #fier#南堀江サロン#aujua#個室完備#お子様連れ#ドリンクサービス#美容師転職#美容師最高#サロンモデル撮影#モデル依頼#撮影好き#美容師あるある#オシャレカラー#エドルカラー#エドルカラーを使ってみた#インナーカラー#ハイライトカラー#グレージュカラー#ミルクティーカラー#おしゃれさんと繋がりたい#おしゃれ好き#透明感カラー#透明感ヘアー#followme #セピアグレージュ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀👉 @faktemk 👈 ⠀⠀⠀ 💡💡💡Fakte💡💡💡 ⠀⠀⠀🕯️🕯️🕯️Thenie🕯️🕯️🕯️ ⠀⠀⠀💪💪💪Motivim💪💪💪 ⠀⠀⠀✍️✍️✍️Keshilla✍️✍️✍️ ⠀⠀😯😯😯Kuriozitete😯😯😯 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova#fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt#fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt#saranda #himara #kruje #kuks #tetovo
#fresh#africaine#peulh#soninké#fier#black#❤️🇳🇪🇧🇫🇲🇱
#fustaneeventesh#dresses👗#cmimetmetemira#fustaneneshitje #fustanemeqera💃💃 #fustanenuserieprincess👰🏻👰🏻 Fustane nuova collecstione 2019-2020beni zgjedhjen tuaj @bota_e_princeshave 👸👑#botaeprinceshave #botaeprinceshave👑👑 💄 #sallonnerta#superfustane#fustanembremjesh #fustanenuserie#fustaneeventesh#fustanemeqera💃💃#fustanepermatura 📸#fustanetebukura👗👗👗🌸🌸🌸🌺🌺 #fustaneeventesh #fustanemeqera #fustaneneshitje #💃💃 #fustanembrëmjesh #tirane #durres #fier #lushnje #sarand #korce #shkoder #fustanemeqera @bota_e_princeshave
#evolution#volkswagen#seat#mercedes#fier#comblee#🚘❤
Je suis vraiment désolé de ne pouvoir être avec toi le premier jour d'école pour des raisons de travail, mais je suis sûr que tu comprends et je tu souhaite plein succès et du bonheur 😘 Bon courage  #rentreescolaire #fier
✔SUPER OFERTE 💥💥💥 1+1 ✔SUPORT PER KAVILJEN ✔SUPER PRAKTIK SUPER CILESOR ✔SUPER CMIM ✔MASA S . . . . . . . .. . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #budva #niksic #perast #hercegnovi #bar #ulcinj #podgorica #svetistefanl #orthopedic #tirana #shkoder #durres #fier #korca #lushnje #fier #pogradec #love
✔PER FRAKTURA TE KEMBES DHE TE KAVILJES ✔PRODHIM EUROPIAN ✔I PERSHTATSHEM PER DIABETIKE ✔ME SHOLLE ORTOPEDIKE PER EXTRA SUPORT ✔PER DEMTIME SHEMBJE NDRYSHJE TE RENDA ✔SIGURI MAKSIMALE GJATE REKUPERIMIT TE KEMBES ✔MBRON NGA GODITJET TRAUMAT . . . . . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #shkoder #durres #fier #korca #lushnje #fier #elbasan #vlore #pogradec #lushnje #love
FARKLI TARZLARIN ORTAK NOKTASI ❣️“EvA”❣️ #evacoi̇ffurekayseri̇#hairstyle#hair #hairstyles#makyaj#makeupcolors #makeupartist#kayserikuaför #kayserisaçtasarım#ombre#sombre #hairdesign#haircolor#kayserigelinsaçı #ommerhotelkayseri#radissonblukayseri #flamingodeluxe#köşkcaddesi#kayseri#fier #holidayinnkayseri #nişansaçı#görümcesaçı #doğalmakyaj#dünürlük#bride#gelintelaşı #doğalsaçlar#kayserieniyikuafor #kayserihairstyle EvaCoiffure Adres ve İletişim;Gültepe Mahallesi Köşk Caddesi Rehber Apt. Altı 30/A ( Şehzade Market Yanı - Yuvarlak Bekaş Siteleri karşısı ) Melikgazi / Kayseri 03525022878
✔SUPER OFERTE 💥💥💥 ✔SUPORT PER KAVILJEN ✔SUPER PRAKTIK SUPER CILESOR ✔SUPER CMIM ✔PERSHTATET SIPAS KEMBES E SHTRENGON SIPAS DESHIRES . . . . . . . .. . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #budva #niksic #perast #hercegnovi #bar #ulcinj #podgorica #svetistefanl #orthopedic #tirana #shkoder #durres #fier #korca #lushnje #fier #pogradec #love
🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 ☆ @komentepike ☆ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane#prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina#durres #pristina #fieri #kosova #vlora #kosova#fier #vlore #skrapar #berat #fakte #fakt#fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante  #himara #kruje #kuks #tetovo
FARKLI TARZLARIN ORTAK NOKTASI ❣️“EvA”❣️ #evacoi̇ffurekayseri̇#hairstyle#hair #hairstyles#makyaj#makeupcolors #makeupartist#kayserikuaför #kayserisaçtasarım#ombre#sombre #hairdesign#haircolor#kayserigelinsaçı #ommerhotelkayseri#radissonblukayseri #flamingodeluxe#köşkcaddesi#kayseri#fier #holidayinnkayseri #nişansaçı#görümcesaçı #doğalmakyaj#dünürlük#bride#gelintelaşı #doğalsaçlar#kayserieniyikuafor #kayserihairstyle EvaCoiffure Adres ve İletişim;Gültepe Mahallesi Köşk Caddesi Rehber Apt. Altı 30/A ( Şehzade Market Yanı - Yuvarlak Bekaş Siteleri karşısı ) Melikgazi / Kayseri 03525022878
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber
MJALTË PËR SHTIM PESHË 🍯Beez HONEY🍯 Produkt i suksesshëm dhe i duhuri për të shtuar peshë në mënyrë tërësisht natyrale. I përshtatshëm për të gjithë, që prej fëmijëve e deri tek sportistët dhe të moshuarit. Kënaqu me shijimin e mjaltit tonë dhe në të njejtën kohë shto peshë shëndetshëm. Synimi ynë është që produktet tona të jenë të parat dhe më të mirat në treg për cilësi. Provojeni dhe nuk do të zhgënjeheni 👌 Mijëra klientë të kënaqur me Mjaltin Beez Honey Thuaniji JO mjaltave industrial dhe zgjidhni mjaltin 100% natyral 🍯 Beez Honey 🍯 Përfitimet e Beez Honey ✅ 🔴Shton oreksin për të konsumuar ushqim ✅ 🔴Jep Energji 24 ore duke larguar lodhjen trupore ✅ 🔴Forcon Imunitetin duke plotësuar të gjitha vitaminat e nevojshme në organizëm ✅ 🔴Forcon shikimin ✅ 🔴Qetëson Sistemin Nervor ✅ 🔴Shton kalori te shendetshme ne organizem ( Mjalti Beez Honey përmban sheqerna te padëmshme për organizmin që nuk konvertohen ne yndyrna ,por vec ne muskul trupor) Përdorimi: 1 lugë gjelle Beez Honey në një gotë me qumësht (të ngrohtë ose të ftohtë sipas preferences tuaj) 3 herë në ditë: Mëngjes: 30 minuta para vaktit te mëngjesit Drekë: 2-3 ore pas vaktit të drekës Darkë: 15 minuta para gjumit Këshillohet të shoqërohet me 1 banane. Rruga e Dibrës💥 ✅JM ORGANICS✅#tirana #bioshop #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #parfumeoriginal #kremra #collagenevegetal #acquadigio #fier #berat #shkoder #gjirokastra #durres #diber

Loading