Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

#durres

Posts tagged as #durres on Instagram

343.027 Posts

💛 #durres #beach #see #more #reflex #relaxing #beatiful #sun
2019/8/17 世界旅行94日目 アルバニア ドゥラス ドゥラス観光 ドゥラスいい感じ フラグシップセンター Pizzeriのテラスでご飯 薪を店の裏手に運ぶ店員達 食後の運動がてら、お手伝い そうしたらお礼にと ラキというアルバニアのお酒と 店主の実家で採れた(英語出来ないので 絵で描いてくれた)ぶどうを頂く 美味い。仲良くなる #世界旅行 #夫婦世界旅 #夫婦旅行 #夫婦旅 #旅 #コロコロパッカー #worldtraveler #aroundtheworld #travel #trip #beautiful #place #instadaily #アルバニア #ドゥラス #albania #durres #pizzeri
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante_  #kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo
Rose Quartz 🌸 Simboli i dashurise se paster,te sinqerte dhe pakufi. Porosit tani ne inbox📩 . WhatsApp / Viber📱0696635797 Cmimi 800 LEKE . 📦 Transporti Falas per Tiranen 📦 . 📦 Transporti 200 lek per qytetet e tjera 📦 . . . . #blej #blejlire #blejonline #blejshqip #blionline #cmimi #durres #dyqan #dyqantaxi #porosittani📥 #porosittani📣 #porositonline #fier #gjendje #korce #kryeqytet #lushnje #porosit #porositonline #sarande #shkoder #tirana #tiranalifestyle #tirane #vlore #byzylyk
Cmimi: 2800 Leke Super Ofert Elektrik Profesional me Elektroshok me karikim per vetembrojtje dhe me drit me nje fuqi te mjaftushme 900000W per tu vetembrojtur nga agresor te ndryshem dhe nga kafshet e ndryshme. Te dhenat: Fuqia: 900000W Materiali: Alumin Shoqerohet me fishin e karikimit. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #lazer #security #elektrik #elektroshok #vetmbrojtje #dergesa_ne_gjith_shqiperine #kamping
Dat ze dit na jaren terug onder de grond vinden! #bizzar #romeinen #amfitheater #durres #albanie
#tattoo#piercing#tirana#durres#albania 🇦🇱
😂😂 Follow @gllupi_zone @gllupi_shqip ✅ ****************************************************************************** * #gllupi_zone #gllupi_shqip #humor #kosovo #albania #stupcat #schengenvisa #osamire #kafenejajoneofficial_ #ckakashpija #liki #oki #juli #ermalmamaqiofficial #burimademi #tupi #prishtina #prizren #gjakova #gjilan #peja #mitrovica #tirana #durres #sarande #ulcinj #shkup #kosova #shqiperia
BMW 740Li #individual MPacket FABRIKE (Me Porosi ) 322 Kuaj Fuqi ( 2979 Cc Pa Taks Lluksi) Viti Prodhimit 2011 ~~ Kamio 8G Tronic ~~ Kamera 360° ~~ Distronic VetFrenon ~~ Night Vision Shikon Levizjet Naten ne Ekran ~~ Trekendesha Ne pasqyra Lajmeron kur kalo Korsin ~~ Lajmerus Per Radarin ~~ Head Up Display Shfaq Kilometrazh ne Xham ~~ TV ne Koka Te Sendiljeve ~~ Sallon Lekure me ngrohje/Ftohje Para Mbrapa /Masazh ~~Bixenon Led Adaptive ~~ Bagazhi Mbyllje me Buton ~~ Sendilje Mbrapa Dhe para Me masazh Dhe me memorie para Mbrapa ~~ Kamer parkimi+Sensor 360° ~~ Opsion Sport /Sport+/ Comfort /Comfort+/Dynamic / Pasqyra Me Palosje // Start-stop Engine , Key Less Go Ndizet me cels ne xhep ~~ Bagazhier 8 Cd / DVD -Aux - Bluetooth-Connecting Bmw - Perde Elektrike ~~ Tavan I Zi / dyert me thithje / Hapje mbylljet te dyerve me Shenj Gisht, Sendiljet para Mbrapa Me Fryrje Cfryrje Dogana E Paguar Makina ka cdo Opsion qe mund ti ket Ky Lloj Modeli Full OPSIONN Çmimi: 18,500€ OKAZION ☎️: 0698906788 Whatsap #bmw #740li #individual #presidentciale #twinturbo #durres #albania🇦🇱 #merrjepautovetura
Cmimi: 2800 Leke Super Ofert Elektrik Profesional me Elektroshok me karikim per vetembrojtje dhe me drit me nje fuqi te mjaftushme 900000W per tu vetembrojtur nga agresor te ndryshem dhe nga kafshet e ndryshme. Te dhenat: Fuqia: 900000W Materiali: Alumin Shoqerohet me fishin e karikimit. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #lazer #security #elektrik #elektroshok #vetmbrojtje #dergesa_ne_gjith_shqiperine #kamping
🦢
hisense uled i blere nga klientet tane😍😍😍😍 #hisense😍😍😍 #hisense #uled #hisensetv #hisensearena #vollga #durres #sukth #shijak #shkoder #tirane #borake
Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #pashfminofficial
Make-up by @esterleka @huda_beauty_palette_branded @hudabeauty Per porosi apo rezervime mund te na vizitoni ne sallon ose te na kontaktoni ne (+355)696598470. Ju mirepresim! —— #hair #braids #productphotography #durres #albania #beinalbania #estersalon #durrescity #visitdurres #parafinoterapia #spa #handspa #footspa #manicureandpedicure #ctbeauty #5starsalon #salonservices #localsalon #hairandbeautysalon #love #nailsofinstagram #nailsstyle #nails #creativemarket

Loading