Picdeer logo Browse Instagram content with Picdeer

@pure_perfume_albania

PURE PERFUME SINCE 2010

pure_perfume_albania

Parfume me shumicë dhe pakicë . Ndodhemi në Tiranë,Vlorë ,Durrës & Kosovë . Bëjmë dërgesa në çdo qytet🇦🇱 👇Reklama jonë më e re -I need You

 • 947 Total Likes
 • 4 Tot. Comments
Ju mirëpresim në dyqanin tonë në Durrës tek @flagship_center 🥰 @pure_perfume_durres #pureperfume #loveperfume #bestperfumes
Mirmëngjesi🥰 Ju urojmë një të diel sa më energjike dhe plot dashurii!!😁 #pureperfume
OFERTAA BOMBASTIKEE💣 Vaj nxirës për plazh 😍 Ju dhuron një ngjyrë çokollate që do e dashuroniii😍 Përmban gjalp kakaoje dhe Vitaminë E 😍 👉E PËRFITONI NGA 1200 lekë VETËM 750 LEKË NËSE BLINI DHE NJË PARFUM 30ml/50ml ❗️ @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
Maskë COCONUT OIL përmban super përbërës si : 1️⃣Gjalpi shea i cili është i pasur me vitaminë E dhe provitaminë A e bën ushqyesin perfekt të fytyrës ,është një zgjedhje ideale për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurave , ka aftësi të nxisë prodhimin e kolagjenit, eleminon skuqjet e fytyrës, redukton aknet si dhe rigjeneron lëkurën. 2️⃣Vaj kudre orizi-i pasur me antioksidantë, minerale, vitamina E dhe përbërës të tjerë aktivë që e bëjnë atë një aleat të fuqishëm për fytyrën. 3️⃣Vitaminë E -Është antioksidues i fortë që i përshtatet çdo tipi lëkure dhe është e shkëlqyeshme në luftën kundër plakjes. 4️⃣Panthenoli -rrit kapacitetin mbajtjen e lagështisë së lëkurës dhe forcon funksionin e tij natyror pengues. Mbështet rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe kështu kontribuon në rigjenerimin. 5️⃣Vaji i kokosit -është një ushqyes i shkëlqyer për lëkurën e thatë. Ai ndihmon në reduktimin e infeksioneve dhe problemet me lëkurën si akne, psoriasis dhe ekzemë. I jep butësi lëkurës👩🏻 dhe largon shenjat apo skuqjet. Për lëkura normale dhe të thata . ➡️OFERTA NGA 1500 LEKË E PËRFITONI VETËM 1000 lekë!!!💥💥 #transportnegjitheshqiperine #pure_perfume_albania
Parfume të shumëllojshme për meshkuj dhe për femra me një cilësi super💎. Ju mirëpresim pranë dyqaneve tona në Tiranë👉 @pure_perfume_albania Vlorë 👉 @pure_perfume_vlore Durrës👉 @pure_perfume_durres Kosovë👉@pureperfume_kosova Ose porosisni parfumin tuaj të preferuar në mesazh😁 #pureperfume
Mirmëngjesi me @pure_perfume_albania 😍 Mos na harroni të na merrni në pushimet tuaja!! 🥰 #pureperfume #lovepure
Gjithmonë qëndronte e heshtur pranë dritares kur binte muzgu i përhimtë.Tërbohesha nga aroma që i përkëdhelte flokët dhe supet e saj. Trëndafili bullgar i parezistueshëm kërcente tango me zambakun, e ndërsa mandarina dhe jasmina mezi prisnin të vinte momenti i tyre për të performuar... E kështu unë qëndroja me orë të tëra me hundën e zhytur në lëkurën e saj të mëndafshtë. Kurrë nuk ma tha çfarë parfumi përdorte... 😍Ndërsa për ju mendojmë ne!! W154, parfum për femra që emocionon këdo që ju qëndron pranë🤩 😋Ende se keni provuar❓❓ Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë
😍Klientja jonë na shkruan një feedback për maskën e fytyrës me Coconut 🥥 Ju falenderojmë!! #pureperfume #loveperfume #coconutmask
Aromat e makinës tek ne janë mrekulliiiii 😍 Për vetëm 300 lekë!! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster
Ndodhem në një labirint të pallogaritshëm... Jam në ëndërr??? E ndjej prekjen e duarve të tij rreth meje, po ndez drita zjarri ... Ohh, melhem shëruese për trupin e shpirtit tim, aroma e tij ... Aroma ime e preferuar: vetiveri me vështrim kristali më mpinë shqisat dhe lëkura më elektrizon . Mos më zgjo, dua ta përjetoj për shumë gjatë këtë ndjesi. 👉 M181 për meshkuj është fantastike për stinën e verës!!! Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Ulje tek ne vazhdojnë për të gjitha PARFUMET DHE PRODUKTET ! Ju mirëpresim! @pure_perfume_albania
Ne ju mirëpresim në çdo dyqan tonin 😍duke festuar me ofertat tonaaa !! Nxitoniii!! * OFERTAT VLEJNË DHE PËR POROSI ONLINE @pure_perfume_albania
Whitening&Anti -Spot •Anti Wrikle cream 👩🏻 Kremi është fantastik në reduktimin e njollave të lëkurës dhe rrudhave, i pasur me ekstrakte të : 👉Japanese Sakura Flowers e cila vepron si një antioksidant i fuqishëm, anti-inflamator që ndihmon në zbutjen e lëkurës së irrituar , rrit sintezën e kolagjenit dhe është perfekte për të siguruar një ngjyrë të njëtrajtshme të lëkurës si dhe për ta zbardhur atë. 👉 Peptidet ,rigjenerojnë dhe ushqejnë lëkurën . 👉Gjalpi Shea : një ndër ushqyesit më të mirë për fytyrën , hidraton lëkurën dhe i fal asaj shkëlqim! 👉Kremi eshtë i pasur dhe me antioksidantë te fuqishëm dhe acide yndyrore të cilat arrijnë të eleminojnë toksinat prej lëkurës . Me spf 15, duke e shtuar një arsye më shumë për tu bërë hidratanti juaj ideal!!😍 Me ofertë nga 1800 lekë vetëm 1200 lekë !! @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Si thoni ju? 🙈 #pureperfume #addicted Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Një paradoks! Ajo më deshi në çdo gjendje timen, të mërzitur, të plogësht, të zhveshur, të vrarë . Më lëshohej në krahë si një foshnje ... Më thoshte të dua dhe më vriste me shikim ... Ishte e jashtëzakonshme . Por, unë e dëbova atë. Dhe tani, tani kuptoj që akordet e bozhurës, zambakut,ananasit,myshkut më mungojnë. Tani kuptoj që paskam qenë i plotë dhe jam ndjerë bosh . Tani jam bosh, dhe pres të vijë një dashuri të më plotësojë siç bënte ajo.Është e mundur vallë? W08 për femra e gjeni në @pure_perfume_albania Transport në gjithë Shqipërinë brenda 24 orëve ❤️🇦🇱 #lushnje #gramsh #fier #dibër #tepelenë #berat #vlore #elbasan #kukës #sarandë #gjirokaster #tropojë #skrapar #pogradec #rrogozhine
Mirmëngjesiii😍 Tek ne po bëhet nami me uljeee!!! Ju mirëpresim!!😍 #pureperfume #perfume #loveperfume
🥰Një shkrimm që nuk mund mos t'a hidhja këtu 😍 #pureperfume
OFERTAT VLEJNË DHE PËR POROSI ONLINE !! @pure_perfume_albania makes your sure !! #pureperfume

Loading